جهت اخذ ویزای کشورها با ما تماس بگیرید

ویزای تضمینی کانادا
ویزای تضمینی کانادا یکی دیگر از مجموعه خدمات ویزای کانادا در آژانس پرواز نقره‌ای پارسیان است. وبسایت وزارت خارجه کانادا از زبان های انگلیسی و فرانسوی پشتیبانی نموده و شما با استفاده از یکی از این دو زبان قادر خواهید بود فرآیند ثبت نام خود را پیگیری نمایید. در صورتی که شما آشنایی کافی با زبان های انگلیسی و فرانسوی ندارید جای نگرانی وجود ندارد. شما میتوانید به واسطه آژانس پرواز نقره‌ای پارسیان کلیه مراحل ثبت نام ویزای تضمینی کانادا را به بهترین نحو و با نظارت خود انجام دهید. در صورتی که با فرم های وقت سفارت کانادا آشنایی کامل ندارید ، تکمیل این فرم ها را به دست کارشناسان مرتبط داده ، تا از این بابت هیچ نگرانی ای وجود نداشته باشد. با توجه به اینکه آفیسرهای سفارت کانادا با دقت جزئیات این فرم ها را بررسی می‌نمایند ، تکمیل این فرمها به زبان انگلیسی بسیار مهم تلقی می‌شود. داشتن پاسپورت معتبر یکی دیگر از الزامات برای اخذ ویزای تضمینی کانادا است. در صورت اقدام برای اخذ ویزای تضمینی کانادا پاسپورتی با حداقل یک سال اعتبار ، معتبر شناخته می‌شود. اگرچه ممکن است دیده باشید که افرادی پاسپورت با ۶ ماه اعتبار را برای صدور ویزای تضمینی کانادا کافی می‌دانند اما واقعیت چیز دیگری است. زیرا شش ماه اعتبار از زمانی مورد محاسبه قرار می‌گیرد که شما ویزای کانادای خود را اخذ کرده باشید. با توجه به زمان دو هفته الی سه ماه که پروسه صدور ویزای تضمینی کانادا طول می‌کشد ، بهتر است پاسپورت شما حداقل یکسال اعتبار داشته باشد. برای اینکه دقیق تر بیان کنیم باید بگوییم سفارت خانه کانادا شرط ۳ ماه اعتبار بیشتر از زمان ویزا را برای اعتبار پاسپورت قرار داده است. در نتیجه برای متقاضیان ویزای ۶ ماهه پاسپورتی با اعتبار ۹ ماهه مورد نیاز است. حال با توجه به زمان دو هفته الی سه ماه که پروسه صدور ویزا به طول خواهد انجامید ، شما به پاسپورتی با ۱ سال اعتبار نیاز دارید. در قدم بعد به یک حساب معتبر خارجی برای پرداخت هزینه ها و صدور ویزای تضمینی کانادا نیاز دارید.

در سال های اخیر سفارت کانادا بارها قوانین مرتبط با اقدام جهت اخذ ویزا را تغییر داده است. به همین نسبت سخت گیری های سفارت در خصوص موافقت یا مخالفت با درخواست متقاضیان ایرانی نیز با نوسانات زیادی همراه بوده و هست. از آن جایی که شرایط هر متقاضی با دیگری متفاوت است، به هیچ وجه نمی‌توان یک نسخه ثابت را برای همه تجویز کرد. تیم مشاوران پرواز نقره‌ای پارسیان با تکیه بر دانش و تجربه چندین ساله در خصوص خدمات ویزای تضمینی کانادا و با آگاهی از روال کنونی سفارت ، ابتدا شرایط هر متقاضی را به دقت بررسی می‌کنند و بر حسب مورد بهترین و مطمئن ترین راه برای وی در نظر می‌گیرند. متقاضیان از لحظه تنظیم مدارک تا ورود به کانادا و حتی پس از آن، تنها نخواهند ماند و خدمات جانبی هم چون اخذ دعوتنامه و پذیرش ، تور انگشت نگاری، راهنما و لیدرشیپ فارسی زبان ، پیکاپ پاسپورت ، بلیط و خدمات پس از ورود به کانادا در کنار خدمات اصلی ثبت نام ویزا به آنان ارائه می‌گردد. کلیه این مراحل با هماهنگی دفاتر آنکارا، استانبول و تورنتو انجام می‌پذیرند. برای این خدمات، قراردادی با متقاضی امضاء می‌شود که برطبق آن در صورت رد درخواست متقاضی ، معمولا کل هزینه قرارداد ، حتی مبلغ واریزی سفارت ، به وی عودت داده خواهد شد و هیچ ضرری متوجه وی نخواهد بود. با توجه به شرایط مساعد حال حاضر سفارت کانادا در رابطه با پرونده های متقاضیان ایرانی ، توصیه می‌کنیم در صورتی که قصد سفر به این کشور را دارید در اسرع وقت با ما تماس بگیرید.
تا چندی پیش بسیاری از متقاضیان با خدمات پیکاپ ویزا آشنا نبودند و این ناآگاهی موجب میشد برای گرفتن وقت سفارت کانادا و سپس اخذ ویزای کانادا ، دوبار به کشور واسط سفر کنند. به دلیل زمان بندی های نامناسب این سفر ها اشکالاتی نیز به وجود می‌آوردند و کار متقضایان را برای تکمیل کردن مدارک سخت می‌نمود. در این وضعیت متقاضیان جذب تبلیغاتی که ویزای آسان کانادا را تبلیغ می‌کردند ، شده و در این راه هزینه های زیادی میکردند؛ اگرچه در نهایت رویاهای آنها محقق نشده و موفق به اخذ ویزای تضمینی کانادا نمیشدند. البته در این مورد نمیتوان از نقش خود متقاضیان که در مسیر اشتباه گام برمی‌داشتند ، چشم پوشی کرد.
مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای تضمینی کانادا
با توجه به بسته بودن سفارت کانادا در ایران و همچنین محدودیت های بانکهای ایرانی برای کار با همتایان خارجی شما ملزم به استقاده از حساب های معتبر خارجی خواهید بود. البته اگر امکان دسترسی به اینگونه حساب ها همانند مستر کارت یا ویزا کارت ندارید ، می‌توانید تمام هزینه های صدور ویزای تضمینی کانادا را به واسطه شرکت ایران آنکارا و با استفاده از حساب های معتبر و تحت نظارت خودتان پرداخت نمایید. تهیه عکس با کیفیت مورد مهم دیگری است که می‌تواند پروسه اخذ ویزای تضمینی کانادا را کوتاه نماید. تهیه عکسی با ابعاد ۳٫۵*۴٫۵ به گونه ای که چهره شما به صورت کامل قابل تشخیص باشد مورد نیاز است. زمینه عکس باید سفید و کیفیت رنگها مناسب و استاندارد باشد. وبسایت های وزارت خارجه کانادا و آمریکا این امکان را برای متقاضیان فراهم نموده اند تا با آپلود آزمایشی عکس ها کیفیت آن ها را ارزیابی کنند. در صورتی که عکس ارسالی با مشکلی رو به رو باشد به شما اطلاع داده خواهد شد. در صورتی که میخواهید خیالتان از نظر کیفیت عکس ها راضی باشد می‌توانید عکس خود را به ما بسپارید تا به گونه ای مناسب برای شما آپلود نماییم.
ویزای تضمینی کانادا
هزینه های اخذ ویزای تضمینی کانادا
برای اطلاع از هزینه ها با ما تماس بگیرید.
شماره تماس جهت درخواست اخذ ویزای تضمینی کانادا
02634449642
ویزای توریستی یونان
یونان کشوری در جنوب شرقی اروپا و جنوب شبه جزیره بالکان است. این کشور از شمال با آلبانی ، مقدونیه و بلغارستان و از شرق با ترکیه دارای مرز مشترک زمینی است. سرزمین اصلی یونان در جنوب و شرق به وسیله دریای اژه احاطه شده و از غرب به دریای یونان نزدیک است. «یونان» نام فارسی این کشور است و این نام از ایونیا منطقه یونانی‌نشین آسیای صغیر گرفته شده‌است. یونان در محل پیوند سه قاره آسیا ، اروپا و آفریقا واقع شده‌است و میراث‌دار یونان باستان ، امپراتوری بیزانس و نزدیک چهار سده سلطهٔ ترکان عثمانی است. این کشور به عنوان مهد تمدن مغرب زمین و زادبوم دموکراسی ، فلسفه غرب ، بازی‌های المپیک ، علوم سیاسی ، نمایشنامه‌نویسی قابل توجه است.

این ویزا صرفا به منظور سفرهای تفریحی است. شهروندان جمهوری اسلامی ایران برای ورود و اقامت در یونان به عنوان گردشگر بایستی ویزا داشته باشند. متقاضیان تا حداکثر 60 روز قبل از تاریخ مسافرت پذیرفته می شوند. زمان رسیدگی به درخواست شما در سفارت یونان حداکثر 15 روز کاری است.
مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای توریستی یونان
اصل پاسپورت امضا شده توسط صاحب با حداقل سه ماه اعتبار از تاریخ اتمام سفر به انضمام پاسپورتهای منقضی دارای شینگن و کپی آنان ، کپی صفحه مشخصات پاسپورت ، تکمیل فرم مشخصات فردی به لاتین ، یک قطعه عکس جدید 4/5*3/5 رنگی زمینه سفید ، کپی صفحه اول پاسپورت و ویزاهای شنگن منقضی شده ، اصل مدارک شغلی ، ترجمه ریز کارکرد سه ماهه حساب بانکی با مهر و سربرگ بانک ، ترجمه گواهی حساب بانکی با مهر و امضا ، کپی سند ازدواج و ترجمه آن (در صورت متاهل بودن) ، اسناد ملکی ، رزرو بلیط ، واچر هتل و برنامه سفر ، اصل شناسنامه و ترجمه آن ، بیمه مسافرتی معتبر با حداقل پوشش 30/000 یورویی و تائید نامه وقت سفارت
***کلیه مدارک فارسی باید به زبان انگلیسی ترجمه رسمی شوند و ترجیحا به تایید دادگستری برسند***
ویزای توریستی یونان
هزینه های اخذ ویزای توریستی یونان
برای اطلاع از هزینه ها با ما تماس بگیرید.
شماره تماس جهت درخواست اخذ ویزای توریستی یونان
026344449642
ویزای توریستی هلند
هُلند کشوری است کوچک از قلمروهای پادشاهی هلند در شمال غربی اروپا با شانزده و نیم میلیون جمعیت که بیشترشان مسیحی پروتستان هستند. جمعیت مسلمانان هلند نزدیک به یک میلیون نفر است. پایتخت هلند شهر آمستردام است ، اما به منظور تمرکززدایی بسیاری از وزارتخانه‌ها و سفارتخانه‌ها در شهر لاهه یا پیرامون آن مستقر شده‌اند. هلند بخش اصلی و اروپایی پادشاهی هلند به‌شمار می‌رود که جزایری را در آمریکای مرکزی نیز شامل می‌شود. هلند از شرق با آلمان همسایه‌است و از جنوب با بلژیک و از غرب نیز از طریق دریا با بریتانیا هم‌جوار است. بندر روتردام دومین شهر بزرگ هلند است و از نظر مساحت و تعداد اسکله‌هایی که دارد ، بزرگ‌ترین بندر اروپا نیز به‌شمار می‌رود. 25 درصد از زمین‌های کشور هلند پایین‌تر از سطح دریای آزاد قرار دارد و ۲۱ درصد از جمعیت آن در این مناطق زندگی می‌کنند.

این ویزا صرفا به منظور سفرهای تفریحی شامل تعطیلات ، کروز ، گشت و گذار و دیگر فعالیتهای تفریحی است. شهروندان جمهوری اسلامی ایران برای ورود و اقامت در هلند به عنوان گردشگر بایستی ویزا داشته باشند. متقاضیان تا حداکثر 60 روز قبل از تاریخ مسافرت پذیرفته می شوند. زمان رسیدگی به درخواست شما در سفارت هلند 15 روز کاری است.
مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای توریستی هلند
اصل پاسپورت امضا شده توسط صاحب با حداقل سه ماه اعتبار از تاریخ اتمام سفر به انضمام پاسپورتهای منقضی دارای شینگن و کپی آنان ، کپی صفحه مشخصات پاسپورت ، تکمیل فرم مشخصات فردی به لاتین ، یک قطعه عکس جدید 4/5*3/5 رنگی زمینه سفید ، کپی صفحه اول پاسپورت و ویزاهای شنگن منقضی شده ، اصل مدارک شغلی ، ترجمه ریز کارکرد سه ماهه حساب بانکی با مهر و سربرگ بانک ، ترجمه گواهی حساب بانکی با مهر و امضا ، کپی سند ازدواج و ترجمه آن (در صورت متاهل بودن) ، اسناد ملکی ، رزرو بلیط ، واچر هتل و برنامه سفر ، اصل شناسنامه و ترجمه آن ، بیمه مسافرتی معتبر با حداقل پوشش 30/000 یورویی و تائید نامه وقت سفارت
***کلیه مدارک فارسی باید به زبان انگلیسی ترجمه رسمی شوند و ترجیحا به تایید دادگستری برسند***
ویزای توریستی هلند
هزینه های اخذ ویزای توریستی هلند
برای اطلاع از هزینه ها با ما تماس بگیرید.
شماره تماس جهت درخواست اخذ ویزای توریستی هلند
026344449642
ویزای توریستی چک
جمهوری چک کشوری واقع در اروپای مرکزی و یکی از اعضای اتحادیه اروپا است. این کشور در تاریخ اول ژانویه ۱۹۹۳ و به دنبال تقسیم کشور چکسلواکی سابق پدید آمد. پایتخت و بزرگ‌ترین شهر آن شهر پراگ است با وجودی که عضو اتحادیه اروپا است واحد پول آن کرونا است. جمعیت جمهوری چک ۱۰ میلیون و پانصد هزار نفر و زبان رسمی این کشور چکی است که از زبان‌های اسلاوی است. شهر پراگ ۱٫۳ میلیون نفر جمعیت دارد. جمهوری چک به دریا راه ندارد و سه ناحیه تاریخی بوهم ، موراوی ، و بخش کوچکی از سیلزی را شامل می‌شود. مردم چک از تبار اسلاو و از مردمان هندواروپایی هستند.

این ویزا صرفا به منظور سفرهای تفریحی است. شهروندان جمهوری اسلامی ایران برای ورود و اقامت در چک به عنوان گردشگر بایستی ویزا داشته باشند. متقاضیان تا حداکثر 60 روز قبل از تاریخ مسافرت پذیرفته می شوند. زمان رسیدگی به درخواست شما در سفارت چک 15 روز کاری است
مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای توریستی چک
اصل پاسپورت امضا شده توسط صاحب با حداقل سه ماه اعتبار از تاریخ اتمام سفر به انضمام پاسپورتهای منقضی دارای شینگن و کپی آنان ، تکمیل فرم مشخصات فردی به لاتین ، یک قطعه عکس جدید 4/5*3/5 رنگی زمینه سفید ، کپی صفحه اول پاسپورت و ویزاهای شنگن منقضی شده ، اصل مدارک شغلی ، ترجمه ریز کارکرد سه ماهه حساب بانکی با مهر و سربرگ بانک ، ترجمه گواهی حساب بانکی با مهر و امضا ، کپی سند ازدواج و ترجمه آن (در صورت متاهل بودن) ، اسناد ملکی ، رزرو بلیط ، واچر هتل و برنامه سفر ، اصل شناسنامه و ترجمه آن ، بیمه مسافرتی معتبر با حداقل پوشش 30/000 یورویی و تائید نامه وقت سفارت
***کلیه مدارک فارسی باید به زبان انگلیسی ترجمه رسمی شوند و ترجیحا به تایید دادگستری برسند***
ویزای توریستی چک
هزینه های اخذ ویزای توریستی چک
برای اطلاع از هزینه ها با ما تماس بگیرید.
شماره تماس جهت درخواست اخذ ویزای توریستی چک
026344449642
ویزای توریستی دانمارک
پادشاهی دانمارک کشوری در شمال اروپا است که پایتخت آن کپنهاگ است. جمعیت این کشور ۵٫۵ میلیون نفر و زبان رسمی آن دانمارکی است. زبان‌های فاروئی ، گرینلندی و آلمانی نیز به عنوان زبان‌های محلی در این کشور رسمیت دارند. واحد پول این کشور کرون دانمارک است و با اینکه این کشور در سال ۱۹۷۳ به اتحادیه اروپا (شنگن) پیوسته اما هنوز به حوزه یورو نپیوسته‌است. ۸۰٫۴ درصد مردم دانمارک مسیحی لوتری هستند. جزایر فارو و گرینلند بخشی از پادشاهی دانمارک به‌شمار می‌آیند اما به ترتیب در سال‌های ۱۹۴۸ و ۱۹۷۹ به آن‌ها خودگردانی اعطا شده‌است. دانمارک جنوبی‌ترین کشور اسکاندیناوی است و تنها مرزی که دارد با کشور آلمان است. پلی دریایی به نام پل اورسوند ، دانمارک را به سوئد متصل می‌کند.

این ویزا صرفا به منظور سفرهای تفریحی شامل تعطیلات ، کروز ، گشت و گذار و دیگر فعالیتهای تفریحی است. شهروندان جمهوری اسلامی ایران برای ورود و اقامت در دانمارک به عنوان گردشگر بایستی ویزا داشته باشند. متقاضیان تا حداکثر 60 روز قبل از تاریخ مسافرت پذیرفته می شوند. زمان رسیدگی به درخواست شما در سفارت دانمارک 15 روز کاری است
مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای توریستی دانمارک
اصل پاسپورت امضا شده توسط صاحب با حداقل یکسال اعتبار به انضمام پاسپورتهای منقضی دارای شینگن و کپی آنان ، تکمیل فرم مشخصات فردی به لاتین ، یک قطعه عکس جدید 4/5*3/5 رنگی زمینه سفید ، اصل مدارک شغلی و ترجمه آنان ، ترجمه ریز کارکرد سه ماهه حساب بانکی با مهر و سربرگ بانک ، ترجمه گواهی حساب بانکی با مهر و امضا ، کپی سند ازدواج و ترجمه آن (در صورت متاهل بودن) ، اسناد ملکی ، رزرو بلیط ، واچر هتل و برنامه سفر ، اصل شناسنامه و ترجمه آن ، بیمه مسافرتی معتبر با حداقل پوشش 30/000 یورویی و تائید نامه وقت سفارت
***کلیه مدارک فارسی باید به زبان انگلیسی ترجمه رسمی شوند و ترجیحا به تایید دادگستری برسند***
ویزای توریستی دانمارک
هزینه های اخذ ویزای توریستی دانمارک
برای اطلاع از هزینه ها با ما تماس بگیرید.
شماره تماس جهت درخواست اخذ ویزای توریستی دانمارک
026344449642
ویزای توریستی فرانسه
فَرانسه با عنوان رسمی جمهوری فرانسه یکی از کشورهای واقع شده در اروپای غربی می‌باشد که دارای منطقه‌ها و قلمروهای آنسوی دریاهای زیادی نیز هست. فرانسه یکی از سه کشوری است که دارای سواحلی هم در دریای مدیترانه و نیز اقیانوس اطلس می‌باشد. به دلیل شکل نقشهٔ این کشور ، در زبان فرانسوی به آن لقب l’Hexagone (شش‌ضلعی) داده‌اند. بر پایه مساحت ، فرانسه کمابیش اندازهٔ افغانستان است و بزرگ‌ترین کشور اروپای غربی و اتحادیه اروپا و همچنین سومین کشور بزرگ در همه قاره اروپا به‌شمار می‌آید. جمعیت فرانسه در حال عبور از مرز ۶۷ میلیون تَن است که با این شمار ، فرانسه در رتبه دومین کشور پرجمعیت پس از آلمان در اتحادیه اروپا قرار می‌گیرد.

پرواز نقره‌ای یک شرکت جهانگردی است که در زمینه درخواست ویزا نیز خدمات ارایه می نماید . ما در اینجا برای شما از طریق سایت رسمی کشور فرانسه برای شما فرم درخواست ویزا ، اسناد متمم و معلومات بیومیتریک را ارسال میکنیم و سپس برای شما قرار ملاقات را رزرو می‌کنیم. درخواست ویزا شما توسط کارمندان ویزا و مهاجرت فرانسه بررسی گردیده و در مورد اش تصمیم خواهد گرفتند. پرواز نقره‌ای در پیامد درخواست ویزا شما هیچ نقش یا تاثیر ندارد.
مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای توریستی فرانسه
اصل پاسپورت امضا شده توسط صاحب با حداقل شش ماه اعتبار از تاریخ خاتمه سفر به انضمام پاسپورتهای منقضی دارای شینگن ، تکمیل فرم مشخصات فردی به لاتین ، دو قطعه عکس جدید 4/5*3/5 رنگی زمینه سفید ، اصل مدارک شغلی و ترجمه آنان ، ترجمه ریز کارکرد سه ماهه حساب بانکی با مهر و سربرگ بانک ، ترجمه گواهی حساب بانکی با مهر و امضا ، کپی سند ازدواج و ترجمه آن (در صورت متاهل بودن) ، اسناد ملکی ، رزرو بلیط ، واچر هتل و برنامه سفر ، اصل شناسنامه و ترجمه آن ، بیمه مسافرتی معتبر با حداقل پوشش 30/000 یورویی و تائید نامه وقت سفارت
***کلیه مدارک فارسی باید به زبان انگلیسی ترجمه رسمی شوند و ترجیحا به تایید دادگستری برسند***
ویزای توریستی فرانسه
هزینه های اخذ ویزای توریستی فرانسه
برای اطلاع از هزینه ها با ما تماس بگیرید.
شماره تماس جهت درخواست اخذ ویزای توریستی فرانسه
026344449642
ویزای توریستی قبرس
جمهوری قِبرِس کشوری جزیره‌ای است ، در شرق دریای مدیترانه که پایتخت آن نیکوزیا است. این کشور به دو بخش قبرس شمالی (بخش ترک‌نشین) و بخش یونانی‌نشین تقسیم می‌شود که در آن هردو زبان یونانی و زبان ترکی رسمی هستند. یونانی‌ها ارتودوکس و ترک‌های قبرس مسلمان هستند. جزیره قبرس بعد از جزیره ساردنی و سیسیل سومین جزیره بزرگ در دریای مدیترانه‌است و جمهوری قبرس از اعضای اتحادیه اروپا می‌باشد. قبرس از نقاط گردشگرپذیر مدیترانه‌است و در ۱ ژانویه ۲۰۰۸ به حوزه یورو پیوست. جمعیت کل جزیره یک میلیون و صد هزار نفر است و جمعیت جمهوری قبرس بدون احتساب قبرس شمالی ۸۴۰ هزار نفر است. ۷۷ درصد مردم این جزیره یونانی و ۱۸ درصد نیز از ترکان قبرس هستند.

این ویزا برای افرادی است که می خواهند با هدف گذراندن اوقات فراغت به قبرس سفر کنند. شهروندان جمهوری اسلامی ایران برای ورود و اقامت در قبرس به عنوان گردشگر بایستی ویزا داشته باشند. متقاضیان تا حداکثر 60 روز قبل از تاریخ مسافرت پذیرفته می شوند. اتباع کشورهای ثالث (یعنی اتباع ایرانی) که دارای ویزای شینگن معتبرند ، که قبلاً مطابق با قوانین صدور ویزای شینگن خود وارد منطقه شینگن شده اند ، می توانند بدون ویزای ملی قبرس به آنجا سفر کنند و تا پایان زمان اعتبار ویزای شینگن خود در قبرس اقامت داشته باشند. ویزای قبرس وضعیت ملی خود را حفظ می کند و در حال حاضر به دارنده آن حق استفاده برای ورود به منطقه شینگن را نمی دهد. زمان رسیدگی ویزا در سفارت قبرس چهار روز کاری است.
مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای توریستی قبرس
اصل پاسپورت امضا شده توسط صاحب با حداقل سه ماه اعتبار از تاریخ خاتمه سفر به انضمام پاسپورتهای منقضی دارای شینگن ، تکمیل فرم مشخصات فردی به لاتین ، دو قطعه عکس جدید 4*6 رنگی زمینه سفید ، ترجمه مدارک شغلی ، ترجمه ریز کارکرد شش ماهه حساب بانکی با مهر و سربرگ بانک ، کپی سند ازدواج و ترجمه آن (در صورت متاهل بودن) ، اسناد ملکی ، رزرو بلیط ، واچر هتل و برنامه سفر ، اصل شناسنامه و کپی تمام صفحات آن و بیمه مسافرتی معتبر با حداقل پوشش 30/000 یورویی
***کلیه مدارک فارسی باید به زبان انگلیسی ترجمه رسمی شوند و ترجیحا به تایید دادگستری برسند***
ویزای توریستی قبرس
هزینه های اخذ ویزای توریستی قبرس
برای اطلاع از هزینه ها با ما تماس بگیرید.
شماره تماس جهت درخواست اخذ ویزای توریستی قبرس
026344449642
ویزای توریستی اتریش
اتریش یکی از کشورهای اروپای مرکزی است. پایتخت آن وین است. این کشور از شمال با آلمان و جمهوری چک ، از شرق با اسلوواکی و مجارستان ، از جنوب با ایتالیا و اسلوونی و از غرب با سوئیس و لیختنشتاین هم‌مرز است. اتریش تلفظ فرانسوی نام این کشور است. نام آلمانی آن یعنی اؤستغایش برگرفته از دو واژه اؤستر (شرق) و رَیش (قلمرو و پادشاهی) است که در مجموع این نام به معنی پادشاهی شرقی است.

این ویزا برای دیدار از همه کشورهای عضو در سرزمین شنگن معتبر است. اتباع کشورهای ثالث که ساکنین قانونی در ایران هستند می توانند برای درخواست ویزا در مرکز درخواست در تهران درخواست دهند. درخواست متقاضیان ویزا در زمان تحویل ناقص ، نامشخص یا غیرقانونی پذیرفته نخواهند شد. هزینه های ویزا غیرقابل برگشت است و باید در زمان درخواست فقط پول نقد و تنها به یورو پرداخت شود. فرم درخواست ویزا باید تایپ شده و کامل باشد. هنگام ارسال درخواست ویزا باید هزینه تعیین شده پرداخت شود. زمان پردازش درخواست در سفارت اتریش تقریبا 2 تا 3 هفته است و بسته به تصمیم سفارت ممکن است متفاوت باشد. لطفا توجه داشته باشید که با توجه به حداقل زمان پردازش فوق ، ما نمی توانیم گذرنامه را با تاریخ خاصی برای سفر تضمین کنیم.
مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای توریستی اتریش
اصل پاسپورت امضا شده توسط صاحب با حداقل سه ماه اعتبار از تاریخ خاتمه سفر به انضمام پاسپورتهای منقضی دارای شینگن ، تکمیل فرم مشخصات فردی به لاتین ، یک قطعه عکس جدید 3/5*4/5 رنگی زمینه سفید ، کپی صفحه مشخصات پاسپورت ، ترجمه مدارک شغلی ، ترجمه ریز کارکرد شش ماهه حساب بانکی با مهر و سربرگ بانک ، کپی سند ازدواج و ترجمه آن (در صورت متاهل بودن) ، اسناد ملکی ، رزرو بلیط ، واچر هتل و برنامه سفر ، اصل شناسنامه و کپی تمام صفحات آن و بیمه مسافرتی معتبر با حداقل پوشش 30/000 یورویی
***کلیه مدارک فارسی باید به زبان آلمانی ترجمه رسمی شوند و ترجیحا به تایید دادگستری برسند***
ویزای توریستی اتریش
هزینه های اخذ ویزای توریستی اتریش
برای اطلاع از هزینه ها با ما تماس بگیرید.
شماره تماس جهت درخواست اخذ ویزای توریستی اتریش
026344449642
ویزای توریستی انگلستان
انگلستان نام نیمهٔ جنوبی جزیره بریتانیای کبیر و یکی از چهار بخش کشور پادشاهی متحد بریتانیای کبیر و ایرلند شمالی است. این منطقه از شمال با اسکاتلند و از غرب با ولز هم‌مرز است و مهم‌ترین و عمده‌ترین جزء تشکیل‌دهندهٔ کشور بریتانیا است. مرزهای آبی این کشور در شمال غرب دریای ایرلند ، در جنوب غرب دریای سلتی و در شرق دریای شمال هستند ، و در جنوب نیز کانال مانش آن را از اروپای قاره‌ای و کشور فرانسه جدا می‌کند. انگلستان دارای بیش از یکصد جزیره کوچک و بزرگ است. شهر لندن پایتخت انگلستان و در عین حال پایتخت پادشاهی بریتانیا است. پرآب‌ترین رود انگستان ، رود تیمز است که از میان شهر لندن می‌گذرد و به دریای شمال می‌ریزد. مساحت این کشور ۱۳۰٬۳۹۵ کیلومتر مربع و جمعیت آن تا واپسین سرشماری در سال ۲۰۱۴ میلادی ۵۴٬۳۱۶٬۶۰۰ نفر بوده‌است.

پرواز نقره‌ای یک شرکت جهانگردی است که در زمینه درخواست ویزا نیز خدمات ارایه می نماید . ما در اینجا برای شما از طریق سایت رسمی کشور انگلستان برای شما فرم درخواست ویزا ، اسناد متمم و معلومات بیومیتریک را ارسال میکنیم و سپس برای شما قرار ملاقات را رزرو می‌کنیم. درخواست ویزا شما توسط کارمندان ویزا و مهاجرت انگلستان بررسی گردیده و در مورد اش تصمیم خواهد گرفتند. پرواز نقره‌ای در پیامد درخواست ویزا شما هیچ نقش یا تاثیر ندارد.
مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای توریستی انگلستان
اصل پاسپورت امضا شده توسط صاحب با حداقل سه ماه اعتبار از تاریخ خاتمه سفر به انضمام پاسپورتهای منقضی دارای شینگن ، تکمیل فرم مشخصات فردی به لاتین ، دو قطعه عکس جدید رنگی زمینه سفید که در مرکز درخواست ویزا می‌توانید آن را تهیه کنید ، ترجمه مدارک شغلی ، ترجمه ریز کارکرد سه ماهه حساب بانکی با مهر و سربرگ بانک ، کپی سند ازدواج و ترجمه آن (در صورت متاهل بودن) ، اسناد ملکی ، رزرو بلیط ، واچر هتل و برنامه سفر ، اصل شناسنامه و کپی تمام صفحات آن و بیمه مسافرتی معتبر با حداقل پوشش 30/000 یورویی
***کلیه مدارک فارسی باید به زبان انگلیسی ترجمه رسمی شوند و ترجیحا به تایید دادگستری برسند***
ویزای توریستی انگلستان
هزینه های اخذ ویزای توریستی انگلستان
برای اطلاع از هزینه ها با ما تماس بگیرید.
شماره تماس جهت درخواست اخذ ویزای توریستی انگلستان
026344449642
ویزای توریستی مجارستان
مَجارستان کشوری در اروپای مرکزی با پایتخت بوداپست است. مساحت مجارستان ۹۳/۰۳۰ کیلومتر مربع است. این کشور در حدود ۹ میلیون و ۸۸۰ هزار نفر جمعیت دارد ، زبان رسمی آن مجاری و واحد پول آن فورینت است. پایتخت و پرجمعیت‌ترین شهر این کشور بوداپست با یک میلیون ۷۴۰ هزار نفر جمعیت است. زبان مجاری پر گویش ترین زبان غیر هندواروپایی در قاره اروپا است.

کشور مجارستان عضو اتحادیه شنگن بوده و جهت مسافرت به کشور مجارستان نیاز به ویزا شنگن می باشد . حضور شخص متقاضیویزای مجارستان برای انجام مصاحبه و انگشت نگاری در زمان تعیین شده از طرف سفارت مجارستان الزامی می باشد . زمان رسیدگی به درخواست شما در سفارت مجارستان حداقل 21 روز کاری است.
مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای توریستی مجارستان
اصل پاسپورت امضا شده توسط صاحب با حداقل سه ماه اعتبار از تاریخ خاتمه سفر به انضمام پاسپورتهای منقضی دارای شینگن ، تکمیل فرم مشخصات فردی به لاتین ، دو قطعه عکس جدید 3/5*4/5 رنگی زمینه سفید ، ترجمه مدارک شغلی ، ترجمه ریز کارکرد سه ماهه حساب بانکی با مهر و سربرگ بانک ، کپی سند ازدواج و ترجمه آن (در صورت متاهل بودن) ، اسناد ملکی ، رزرو بلیط ، واچر هتل و برنامه سفر ، اصل شناسنامه و کپی تمام صفحات آن و بیمه مسافرتی معتبر با حداقل پوشش 30/000 یورویی
***کلیه مدارک فارسی باید به زبان انگلیسی ترجمه رسمی شوند و ترجیحا به تایید دادگستری برسند***
ویزای توریستی مجارستان
هزینه های اخذ ویزای توریستی مجارستان
برای اطلاع از هزینه ها با ما تماس بگیرید.
شماره تماس جهت درخواست اخذ ویزای توریستی مجارستان
026344449642
ویزای توریستی نروژ
نُروژ با نام رسمی پادشاهی نروژ کشور پادشاهی مستقل و متمرکزی است که قلمروی آن بخش غربی شبه جزیره اسکاندیناوی ، یان ماین و مجمع‌الجزایر سوالبارد در قطب شمال را دربرمی‌گیرد. نروژ ۳۸۵٬۲۵۲ کیلومتر مربع وسعت دارد و جمعیت آن بالغ بر ۵٬۱۰۹٬۰۵۹ نفر می‌باشد. این کشور از مشرق دارای یک نوار طولانی مرزی با سوئد بوده و همچنین از شمال شرق با فنلاند و روسیه و از جنوب با تنگهٔ اسکاژراک هم‌مرز است. سواحل نروژ طولانی است و به اقیانوس اطلس و دریای بارنتز متصل است.

برای کسانی که از منطقه شنگن برای اهداف گردشگری بازدید می کنند ، ویزای توریستی اعطا می شود. این ویزا برای بازدید از تمام کشورهای شنگن معتبر است. درخواست متقاضیان ویزا برای حضور در زمان تحویل برنامه های ناقص ، نامشخص یا غیرقانونی پذیرفته نخواهند شد. هزینه ویزا غیرقابل برگشت است و باید در زمان تکمیل درخواست پرداخت شود. اگر این سفر شامل دو یا چند کشور شنگن باشد ، سفارت مسئول صدور ویزا خواهد بود. زمان رسیدگی به درخواست شما در سفارت نروژ 4 تا 6 هفته کاری است.
مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای توریستی نروژ
اصل پاسپورت امضا شده توسط صاحب با حداقل سه ماه اعتبار از تاریخ خاتمه سفر به انضمام پاسپورتهای منقضی دارای شینگن ، تکمیل فرم مشخصات فردی به لاتین ، یک قطعه عکس جدید 3/4*4/5 رنگی زمینه سفید ، ترجمه مدارک شغلی ، ترجمه ریز کارکرد سه ماهه حساب بانکی با مهر و سربرگ بانک ، کپی سند ازدواج و ترجمه آن (در صورت متاهل بودن) ، اسناد ملکی ، رزرو بلیط ، واچر هتل و برنامه سفر ، اصل شناسنامه و ترجمه آن و بیمه مسافرتی معتبر با حداقل پوشش 30/000 یورویی
***کلیه مدارک فارسی باید به زبان انگلیسی یا نروژی ترجمه رسمی شوند و ترجیحا به تایید دادگستری برسند***
ویزای توریستی نروژ
هزینه های اخذ ویزای توریستی نروژ
برای اطلاع از هزینه ها با ما تماس بگیرید.
شماره تماس جهت درخواست اخذ ویزای توریستی نروژ
026344449642
ویزای توریستی فنلاند
جمهوری فنلاند کشوری است در منطقه اسکاندیناوی در شمال اروپا. این کشور ۵٫۴ میلیون نفر جمعیت دارد و پایتخت آن هلسینکی است. حدود یک میلیون نفر از جمعیت کشور در منطقه کلان‌شهری هلسینکی زندگی می‌کنند. واحد پول این کشور یورو است. دو زبان فنلاندی و سوئدی در این کشور رسمیت دارند. ۸۹٫۳۳ درصد از مردم کشور فنلاندی‌زبان هستند و سوئدی در چند منطقهٔ ساحلی در غرب ، جنوب ، و منطقهٔ خودگردان اُلند صحبت می‌شود.

همه شهروندان ایرانی قبل از ورود به فنلاند و یا سایر کشورهای تحت توافقنامه شنگن ملزم به ارائه درخواست ویزا هستند. قبل از ارائه درخواست ، لطفاً از "هدف سفر" اصلی خود اطمینان حاصل کنید. ارائه درخواست ویزاهای شنگن باید در سفارت/کنسولگری کشور مقصد اصلی تان انجام شود. مقصد اصلی متقاضی ، آن کشور عضو شنگن خواهد بود که مدت زمان اقامت شما در آن بیش از سایر کشورها است. به همین دلیل ، در هنگام سفر به بیش از یک کشور عضو شنگن ، بهتر است درخواست خود را به سفارت/کنسولگری نماینده کشور مقصد اصلی تان ارائه دهید. در صورت اقامت یکسان ، شخص می بایست درخواست خود را به سفارت کشوری ارائه دهد که اولین بار از آن کشور وارد منطقه شنگن می شود. مرکز درخواست ویزای فنلاند در تهران فقط درخواست ویزای اقامت کوتاه مدت را پذیرش می کند. پاسپورت باید حداقل تا سه (3) ماه پس از مدت زمان اقامت مورد نظر در فنلاند معتبر باشد. زمان رسیدگی به درخواست شما در سفارت فنلاند 15 رو زکاری است.
مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای توریستی فنلاند
اصل پاسپورت با حداقل سه ماه اعتبار از تاریخ خاتمه سفر به انضمام پاسپورتهای منقضی دارای شینگن ، تکمیل فرم مشخصات فردی به لاتین ، یک قطعه عکس جدید 3/6*4/7 رنگی زمینه سفید ، ترجمه گواهی اشتغال به انگلیسی ، ریز کارکرد سه ماهه حساب بانکی به انگلیسی با مهر و سربرگ بانک ، گوهی تمکن مالی ، اسناد ملکی ، رزرو بلیط ، واچر هتل و برنامه سفر ، کپی شناسنامه و ترجمه به زبان انگلیسی و بیمه مسافرتی معتبر با حداقل پوشش 30/000 یورویی
ویزای توریستی فنلاند
هزینه های اخذ ویزای توریستی فنلاند
برای اطلاع از هزینه ها با ما تماس بگیرید.
شماره تماس جهت درخواست اخذ ویزای توریستی فنلاند
026344449642
ویزای کانادا
کانادا کشوری در شمال قاره آمریکای شمالی است. این کشور از اقیانوس اطلس تا اقیانوس آرام و از شمال تا اقیانوس منجمد شمالی است. کانادا چهارمین کشور پهناور جهان از نظر مساحت خشکی است. بخش زیادی از خاک کانادا به دلیل سرمای هوا و نزدیکی به قطب شمال ، خالی از سکنه است.

پس از تکیمل ، یک تا دو هفته زمان میبرد تا ما درخواست ویزای شما را به سفارت ارائه دهیم. تکمیل فرمها و پرداخت وجوه در همین مرحله انجام میگیرد. حتما فرمهایی که پر شده را به دقت مطالعه نمایید و آنان را تائید کنید. پس از طی این مراحل ، نامه انگشت نگاری به شما داده می شود و شما تا یک ماه فرصت دارید به سفارت مراجعه کنید. توجه نمایید که سفارت کانادا در حال حاضر نیاز به تعیین وقت سفارت ندارد و انگشت نگاری در هر زمانی در این بازه یک ماهه قابل انجام است. بعد از انجام انگشت نگاری باید منتظر جواب سفارت باشید. اگر جواب مثبت بود به شما اطلاع میدهیم که پاسپورتتان را به ما تحویل دهید. در این زمان هم یک ماه فرصت دارید تا گذرنامه را تحویل سفارت دهید. پروسه ارسال گذرنامه به سفارت و برگشت آن (پیکاپ) حدود یک تا دو هفته زمان میبرد. بعد اینکه ویزا صادر شد ، بلیط خریداری کنید. شما در هر سفر میتوانید شش ماه در کانادا اقامت کنید.
مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای کانادا
اصل پاسپورت متقاضی با حداقل 6 ماه اعتبار همراه پاسپورت های منقضی دارای ویزا ، یک قطعه عکس جدید ۳.۵*۴.۵ رنگی زمینه سفید ، ترجمه شناسنامه ، ترجمه سند ازدواج در صورت همسفر بودن با همسر ، تکمیل فرم فردی و فرم اطلاعات خانوادگی هر متقاضی به صورت جداگانه ، مدارک مالی شامل نامه تمکن بانک به زبان انگلیسی و ممهور به مهر بین الملل بانک همراه گردش 4 ماهه حساب (مدت اعتبار نامه تمکن مالی و ریزپرینت ۴ ماه آخر است.) ، ترجمه اسناد ملکی ، مدارک شغلی ، دعوت نامه (در صورت نداشتن دعوت نامه ، ارائه رزرو هتل و شرح برنامه سفر به همراه رزرو بلیط رفت و برگشت کانادا الزامی است.) ، ترجمه رضایت نامه محضری برای همراهی فرزندانی که بدون یکی از والدین قصد مسافرت دارند.
***کلیه مدارک فارسی باید به زبان انگلیسی ترجمه رسمی شوند و ترجیحا به تایید دادگستری برسند***
ویزای کانادا
هزینه های اخذ ویزای کانادا
برای اطلاع از هزینه ها با ما تماس بگیرید.
شماره تماس جهت درخواست اخذ ویزای کانادا
026344449642
ویزای توریستی ژاپن
مجمع‌الجزایر ژاپن کشوری در اقیانوس آرام در آسیای شرقی است. ژاپن کشوری کاملاً محصور شده در آب است که با مرزهای آبی با کشورهای چین ، کره جنوبی ، کره شمالی و روسیه همسایه‌است. این کشور در پایان جنگ جهانی دوم ، تمامی متصرفات فراسوی دریایی خود ، از جمله کشور کره را که در آن زمان ۴٫۵٪ درصد کل کشور را تشکیل می‌داد ، از دست داد. وسعت کنونی ژاپن ۳۸۷۰۰۰ کیلومتر مربع است. ژاپن با جمعیتی در حدود ۱۲۸ میلیون نفر دهمین کشور پرجمعیت جهان است. توکیو پایتخت ژاپن با بالغ بر ۳۵ میلیون نفر جمعیت از بزرگترین و گرانترین پایتخت‌های جهان است.

زمان تحویل ویزای توریستی ژاپن 5 روز کاری است.
این ویزا ، ویزای توریستی یکبار ورود (سینگل) سه ماهه است.
مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای توریستی ژاپن
گذرنامه متقاضی ویزا
یک نسخه فرم تقاضای ویزا
یک قطعه عکس سایز 4.5 * 4.5 با زمینه سفید
کپی تمام صفحات شناسنامه متقاضی ویزا همراه با ترجمه انگلیسی رسمی با تایید وزارت دادگستری
برنامه سفر با ذکر جزئیات به انگلیسی (با ذکر تاریخ ورود و خروج و برنامه روز به روز)
رزرو هتل
گواهی اشتغال به کار با ذکر سمت ، حقوق و موافقت با مرخصی (باذکر تاریخ)
ریز کارکرد سه ماه آخر حساب بانکی (به زبان انگلیسی- سایز A4- حداکثر صادره در 5 روز اخیر)
برای کلیه مدارک فارسی ، ترجمه رسمی با تایید وزارت دادگستری صادره در سه ماهه اخیر ، مورد نیاز است.
ویزای توریستی ژاپن
هزینه های اخذ ویزای توریستی ژاپن
برای اطلاع از هزینه ها با ما تماس بگیرید.
شماره تماس جهت درخواست اخذ ویزای توریستی ژاپن
026344449642
ویزای توریستی قطر
قَطَر با نام رسمی دولت قطر کشوری در جنوب غربی قاره آسیا در منطقه خاورمیانه و در شرق شبه‌جزیره عربستان ، و در بخش جنوبی خلیج فارس واقع شده‌است. پایتخت آن ، دوحه است. قطر مرز مشترک زمینی با عربستان سعودی ، و مرز آبی با کشورهای ایران ، کویت ، عراق ، عربستان ، بحرین و امارات متحده عربی دارد.

انواع ویزای توریستی قطر:

ویزای یکماهه توریستی زمان تحویل 7 روز کاری

برای اخذ ویزای قطر می‌توانید با پرواز نقره‌ای تماس بگیرید.
مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای توریستی قطر
اسکن پاسپورت
چک رمزدار بانکی 10میلیون تومان
ویزای توریستی قطر
هزینه های اخذ ویزای توریستی قطر
برای اطلاع از هزینه ها با ما تماس بگیرید.
شماره تماس جهت درخواست اخذ ویزای توریستی قطر
026344449642
ویزای هند
هند یا هندوستان با نام رسمی جمهوری هندوستان کشوری در جنوب آسیا است که پایتخت آن دهلی نو می‌باشد. هند از شمال غربی با پاکستان؛ از شمال با چین ، بوتان ، نپال و تبت؛ و از شمال شرقی با برمه و بنگلادش همسایه‌است. همچنین هند از باختر با دریای عمان و خلیج فارس ، از خاور با خلیج بنگال ، و از جنوب نیز با اقیانوس هند مرز آبی دارد.

انواع ویزای توریستی هند:

ویزای یکماهه توریستی الکترونیک زمان تحویل 15 روز کاری

برای اخذ ویزای هند می‌توانید با پرواز نقره ای تماس بگیرید.
مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای هند
اصل پاسپوت
2قطعه عکس 5*5جدید
کپی صفحه اول و دوم شناسنامه
دوبرگ کپی از صفحه اول پاسپورت
امضا مسافر در پاسپورت الزامی است
تکمیل فرم مشخصات فردی
ویزای هند
هزینه های اخذ ویزای هند
برای اطلاع از هزینه ها با ما تماس بگیرید.
شماره تماس جهت درخواست اخذ ویزای هند
026344449642
ویزای امارت متحده عربی
برای گرفتن ویزای امارات هم مثل هر ویزای دیگر باید بدانیم چه ویزایی برای سفرمان مناسب‌تر است.

انواع ویزای امارات:

ویزای عادی چهارده روزه زمان تحویل 5 روز کاری
ویزای فوری چهارده روزه زمان تحویل 3 روز کاری

ویزای یکماهه توریستی زمان تحویل 6 روز کاری
ویزای یکماهه مولتی پل زمان تحویل 6 روز کاری

ویزای سه ماهه سینگل زمان تحویل 7 روز کاری
ویزای سه ماهه مولتی پل زمان تحویل 7 روز کاری

توجه: بعد از صدور هر نوع ویزا ۲ ماه فرصت دارید وارد خاک امارات شوید. اگر در این زمان از ویزا استفاده نکنید باید دوباره برای گرفتن ویزا اقدام کنید.

برای اخذ ویزای امارات متحده عربی می‌توانید با پرواز نقره‌ای تماس بگیرید.
مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای امارت متحده عربی
اسکن رنگی پاسپورت
ویزای امارت متحده عربی
هزینه های اخذ ویزای امارت متحده عربی
برای اطلاع از هزینه ها با ما تماس بگیرید.
شماره تماس جهت درخواست اخذ ویزای امارت متحده عربی
026344449642
ویزای توریستی بلاروس
بلاروس یک سرزمین دور از دریا در اروپای خاوری است ، که با کشورهای روسیه ، اوکراین ، لهستان ، لیتوانی ، و لتونی هم‌مرز است. پایتخت آن شهر مینسک است ، و شهرهای مهم دیگر آن برست ، برست ، گرودنو ، گومل ، موگلیف و ویتبسک هستند. در بیشتر دوران تاریخ ، این ناحیه که هم‌اکنون تحت عنوان بلاروس شناخته می‌شود ، بخشی از سرزمین‌های دیگر بود که از آن جمله می‌توان به دوک‌نشین پولاتسک ، دوک‌نشین بزرگ لیتوانی ، همسود لهستان-لیتوانی و امپراتوری روسیه اشاره کرد.

انواع ویزای توریستی بلاروس:

ویزای هفت روزه توریستی زمان تحویل 15 روز کاری

برای اخذ ویزای بلاروس می‌توانید با پرواز نقره‌ای تماس بگیرید.
مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای توریستی بلاروس
اصل پاسپورت
2قطعه عکس 4*3
رزرو بلیط
چک 10 میلیون تومانی ضمانت برگشت
ویزای توریستی بلاروس
هزینه های اخذ ویزای توریستی بلاروس
برای اطلاع از هزینه ها با ما تماس بگیرید.
شماره تماس جهت درخواست اخذ ویزای توریستی بلاروس
026344449642
ویزای توریستی بنگلادش
جمهوری خلق بَنْگِلادِش کشوری واقع در جنوب قارهٔ آسیا و شرق هند است. پایتخت آن داکا و جمعیت آن ۱۶۱ میلیون نفر است. واحد پول بنگلادش تاکا نام دارد و زبان رسمی آن بنگالی است. زبان بنگالی از ریشه زبان‌های هندوآریایی است و خط ویژه خود را دارد. از زبان انگلیسی نیز در آموزش عالی و دادگستری استفاده زیادی می‌شود و طبقه متوسط و بالا از آن به عنوان زبان دوم استفاده می‌کنند. ۹۸ درصد از مردم این کشور بنگال هستند.

انواع ویزای توریستی بنگلادش:

ویزای یکماهه توریستی زمان تحویل 12 روز کاری

برای اخذ ویزای بنگلادش می‌توانید با پرواز نقره‌ای تماس بگیرید.
مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای توریستی بنگلادش
اصل پاسپورت
2قطعه عکس 4*3
گواهی اشتغال به کار ترجمه شده
کپی شناسنامه
رزرو بلیط
واچر هتل
ویزای توریستی بنگلادش
هزینه های اخذ ویزای توریستی بنگلادش
برای اطلاع از هزینه ها با ما تماس بگیرید.
شماره تماس جهت درخواست اخذ ویزای توریستی بنگلادش
026344449642
ویزای توریستی ویتنام
جمهوری سوسیالیستی ویتنام که با نام رایج ویتنام معروف است ، کشوری است در جنوب شرقی آسیا و پایتخت آن هانوی است. به‌طور کلی ویتنام از سه منطقه شمالی ، منطقه مرتفع مرکزی و دلتای رودمکونگ تشکیل شده‌است. از نظر جغرافیای طبیعی این کشور باریکه طویلی بطول یک هزار مایل از دلتای رود مکونگ در جنوب تا دلتای رود سرخ در شمال امتداد دارد. دو رودخانه اصلی کشور ، رود مکونگ و رود سرخ می‌باشد. رود مکونگ بطول ۴ هزار کیلومتر و دلتای آن در جنوب بعنوان بزرگترین رود جنوب شرق آسیا و هفتمین رود قاره آسیا می‌باشد که از کشورهای چین ، تایلند و لائوس و کامبوج گذشته و به ویتنام وارد می‌شود. رود سرخ و دلتای آن در شمال محل اصلی تشکیل مدنیت در این کشور بوده‌است.

انواع ویزای توریستی ویتنام:

ویزای یکماهه توریستی عادی زمان تحویل 20 روز کاری
ویزای یکماهه توریستی فوری زمان تحویل 10 روز کاری

برای اخذ ویزای ویتنام می‌توانید با پرواز نقره‌ای تماس بگیرید.
مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای توریستی ویتنام
اصل پاسپورت
2قطعه عکس 4*3
کپی شناسنامه و کارت ملی
تمکن بانکی حداقل 10 میلیون تومانی به لاتین
رزرو بلیط
واچر هتل
ویزای توریستی ویتنام
هزینه های اخذ ویزای توریستی ویتنام
برای اطلاع از هزینه ها با ما تماس بگیرید.
شماره تماس جهت درخواست اخذ ویزای توریستی ویتنام
026344449642
ویزای توریستی کره جنوبی
کرهٔ جنوبی که با نام رسمی جمهوری کره نیز شناخته می‌شود ، کشوری در بخش جنوبی شبه‌جزیرهٔ کره در شرق آسیا است. پایتخت آن شهر سئول است. سئول پایتخت کشور کره جنوبی و یک شهر مدرن و صنعتی می‌باشد. این شهر از سال ۱۹۴۸ پایتخت کره جنوبی بوده‌است. جمعیت این شهر بالغ بر ۱۰ میلیون نفر و بزرگترین شهر کشور کره جنوبی است که یکی از بزرگترین شهرهای دنیا به حساب می‌آید. محدوده پایتخت کره جنوبی (سئول به همراه محدوده وابسته به سئول) دومین محدوده متروپولیتن در دنیا به حساب می‌آید. این شهر قدمتی بالغ بر ۲۰۰۰ سال دارد و تقریباً یک چهارم کل جمعیت کره جنوبی در این شهر زندگی می‌کنند.

انواع ویزای توریستی کره جنوبی:

ویزای یکماهه توریستی زمان تحویل 15 روز کاری

برای اخذ ویزای کره جنوبی می‌توانید با پرواز نقره‌ای تماس بگیرید.
مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای توریستی کره جنوبی
اصل پاسپورت
2قطعه عکس 4*6
گردش مالی 40 میلیون تومانی 3ماهه
چک رمزدار بانکی40میلیون
ترجمه کپی کارت ملی و کپی شناسنامه
گواهی اشتغال به کاربه زبان لاتین
واچر هتل
رزرو بلیط
ویزای توریستی کره جنوبی
هزینه های اخذ ویزای توریستی کره جنوبی
برای اطلاع از هزینه ها با ما تماس بگیرید.
شماره تماس جهت درخواست اخذ ویزای توریستی کره جنوبی
026344449642
ویزای توریستی سنگاپور
جمهوری سَنگاپور کشوری در جنوب شرقی آسیا به پایتختی شهر سنگاپور است. سنگاپور در جنوب شبه جزیره مالایا واقع شده و کوچکترین کشور جنوب شرقی آسیا است. سنگاپور در شمال خط استوا قرار دارد. کشوری ثروتمند و مدرن است. مالزی و اندونزی تنها همسایه‌های سنگاپورند. پیش از حضور کشورهای اروپایی در منطقه ، منطقه‌ای که امروزه به عنوان سنگاپور شناخته می‌شود فقط منطقه ماهیگیری مالایی در ریزشگاه رودخانه سنگاپور بود.

انواع ویزای توریستی سنگاپور:

ویزای چهارده روزه توریستی زمان تحویل 15 روز کاری

برای اخذ ویزای سنگاپور می‌توانید با پرواز نقره‌ای تماس بگیرید.
مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای توریستی سنگاپور
اسکن پاسپورت امضا شده
عکس مطابق پاسپورت نباشد
فرم تکمیل شده ویزا
رزروبلیط
واچر هتل
ویزای توریستی سنگاپور
هزینه های اخذ ویزای توریستی سنگاپور
برای اطلاع از هزینه ها با ما تماس بگیرید.
شماره تماس جهت درخواست اخذ ویزای توریستی سنگاپور
026344449642
ویزای توریستی برزیل
جمهوری فدراتیو برزیل بزرگ‌ترین و پرجمعیّت‌ترین کشور آمریکای جنوبی است. پایتخت آن برازیلیا و زبان رسمی آن پرتغالی است. برزیل که منطقه وسیعی را بین مرکز آمریکای جنوبی و اقیانوس اطلس در بر می‌گیرد ، شرقی‌ترین کشور قاره آمریکاست و با کشورهای اروگوئه ، آرژانتین ، پاراگوئه ، بولیوی ، پرو ، کلمبیا ، ونزوئلا ، گویان ، سورینام و گویان فرانسه هم‌مرز است. در حقیقت ، برزیل به جز اکوادور و شیلی با تمامی دیگر کشورهای آمریکای جنوبی مرز مشترک دارد.

انواع ویزای توریستی برزیل:

ویزای یکماهه توریستی زمان تحویل 20 روز کاری

برای اخذ ویزای برزیل می‌توانید با پرواز نقره‌ای تماس بگیرید.
مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای توریستی برزیل
اصل پاسپورت
2قطعه عکس4*3
ترجمه صفحه اول و دوم شناسنامه
گواهی اشتغال به کار به زبان لاتین
گردش سه ماهه بانکی با حداقل موجودی 30 میلیون تومانی
واچر هتل
بلیط
پاسپورت قدیمی
تکمیل فرم مشخصات فردی
ویزای توریستی برزیل
هزینه های اخذ ویزای توریستی برزیل
برای اطلاع از هزینه ها با ما تماس بگیرید.
شماره تماس جهت درخواست اخذ ویزای توریستی برزیل
026344449642
ویزای توریستی عراق
عراق با نام رسمی جمهوری عراق کشوری در خاورمیانه و جنوب غربی آسیا است. پایتخت عراق شهر بغداد است. این کشور از جنوب با عربستان سعودی و کویت ، از غرب با اردن و سوریه ، از شرق با ایران و از شمال با ترکیه همسایه‌است. عراق در بخش جنوبی خود ، مرز آبی کوچکی با خلیج فارس دارد و دو رود مشهور دجله و فرات که سرآغاز تمدن‌های باستانی بین‌النهرین در طول تاریخ کهن این کشورند از شمال کشور به جنوب آن روان هستند و با پیوستن به رود کارون ، اروندرود را تشکیل می‌دهند و به خلیج فارس می‌ریزند.

انواع ویزای توریستی عراق:

ویزای یکماهه توریستی زمان تحویل 3 روز کاری

برای اخذ ویزای عراق می‌توانید با پرواز نقره‌ای تماس بگیرید.
مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای توریستی عراق
اصل پاسپورت
دو قطعه عکس 4*3
ویزای توریستی عراق
هزینه های اخذ ویزای توریستی عراق
برای اطلاع از هزینه ها با ما تماس بگیرید.
شماره تماس جهت درخواست اخذ ویزای توریستی عراق
026344449642
ویزای توریستی عمان
سلطان‌نشین عُمان کشوری پادشاهی است در خاور شبه جزیره عربستان. پایتخت این کشور شهر مسقط است. عمان از خاور به دریای عرب و از شمال به دریای عمان کران مند می‌شود. این کشور از جنوب با یمن و از باختر با عربستان سعودی و امارت متحده عربی همسایه است. عمان همچنین دارای مرز دریایی با ایران است. این کشور دارای دو برون‌بوم است. بخش کوچکی از عمان در قسمت جنوبی تنگه هرمز قرار دارد که مسندم نام دارد. این بخش از سرزمین اصلی جدا افتاده‌است. برون بوم دیگر مدحاء نام دارد که توسط امارات متحده عربی احاطه شده‌است.

انواع ویزای توریستی عمان:

ویزای یکماهه توریستی بدون بلیط زمان تحویل 5 روز کاری
ویزای یکماهه توریستی همراه بلیط زمان تحویل 5 روز کاری

برای اخذ ویزای عمان می‌توانید با پرواز نقره‌ای تماس بگیرید.
مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای توریستی عمان
اسکن پاسپورت
اسکن عکس
کپی شناسنامه
چک رمزدار بانکی 7 میلیون تومانی
ویزای توریستی عمان
هزینه های اخذ ویزای توریستی عمان
برای اطلاع از هزینه ها با ما تماس بگیرید.
شماره تماس جهت درخواست اخذ ویزای توریستی عمان
026344449642
ویزای توریستی هنگ کنگ
هُنگ کُنگ جزیره‌ای در جنوب چین است. منطقه خودمختار هنگ کنگ با هفت میلیون و ۲۳۰ هزار نفر جمعیت ، از مهم‌ترین بازارهای مالی و تجاری آسیا و جهان به‌شمار می‌رود. هنگ کنگ از سال ۱۸۴۲ تا ۱۹۹۷ جزو مستعمرات امپراتوری بریتانیا بود. در سال ۱۹۹۷ و پس از پایان یافتن پیمان پیشین به جمهوری خلق چین پیوست. منطقه هنگ کنگ یکی از دو منطقه تقسیماتی ویژه در جمهوری خلق چین است. زبان‌های رسمی در هنگ کنگ چینی و انگلیسی است. زبان رایج در هنگ کنگ اما عملاً زبان کانتونی است که یکی از گونه‌های چینی می‌باشد. ۹۳٫۶ درصد از مردم هنگ کنگ چینی‌تبار هستند. واحد رسمی پول هنگ کنگ ، دلار هنگ کنگ است.

انواع ویزای توریستی هنگ کنگ:

ویزای چهارده روزه توریستی زمان تحویل 50 روزه کاری

برای اخذ ویزای هنگ کنگ می‌توانید با پرواز نقره‌ای تماس بگیرید.
مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای توریستی هنگ کنگ
اسکن پاسپورت با7ماه اعتبار
2 قطعه عکس4*3
گواهی اشتغال به کار به لاتین
تمکن مالی حداقل 20میلیون تومانی به لاتین
ترجمه شناسنامه
رزرو بلیط
فرم پرشده با امضا
ویزای توریستی هنگ کنگ
هزینه های اخذ ویزای توریستی هنگ کنگ
برای اطلاع از هزینه ها با ما تماس بگیرید.
شماره تماس جهت درخواست اخذ ویزای توریستی هنگ کنگ
026344449642
ویزای توریستی ترکمنستان
ترکمنستان کشوری در آسیای میانه است. این کشور تا سال ۱۹۹۱ با نام جمهوری شورایی ترکمنستان یکی از جمهوری‌های تشکیل دهندهٔ اتحاد شوروی بود. ترکمنستان از جنوب با افغانستان و ایران ، از شمال با ازبکستان و قزاقستان و از مغرب با دریای خزر همسایه و از طریق این دریا با کشورهای جمهوری آذربایجان و روسیه نیز همسایه است. نام کشور «ترکمنستان»از دو بخش «ترکمن»و «ستان»تشکیل شده که به معنای «سرزمین ترکمن‌ها»است. بیشتر مردم این کشور از قوم ترکمن هستند و به زبان ترکمنی (شاخه‌ای از زبان‌های ترکی‌تبار) صحبت می‌کنند.

انواع ویزای توریستی ترکمنستان:

ویزای ده‌روزه توریستی زمان تحویل 20 روز کاری

برای اخذ ویزای ترکمنستان می‌توانید با پرواز نقره‌ای تماس بگیرید.
مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای توریستی ترکمنستان
اصل پاسپورت
2 قطعه عکس
ویزای توریستی ترکمنستان
هزینه های اخذ ویزای توریستی ترکمنستان
برای اطلاع از هزینه ها با ما تماس بگیرید.
شماره تماس جهت درخواست اخذ ویزای توریستی ترکمنستان
026344449642
ویزای توریستی قرقیزستان
جمهوری قِرقیزستان معروف به قرقیزستان کشوری محصور به خشکی در آسیای مرکزی است. پایتخت و بزرگ‌ترین شهر آن بیشکک است. جمعیت این کشور در سرشماری سال ۲۰۰۹ میلادی ۵٬۳۶۲٬۸۰۰ نفر بود و جمعیت آن برای سال ۲۰۱۵ میلادی حدود پنج میلیون و ۹۰۰ هزار نفر برآورد می‌شود. جمعیت پایتخت قرقیزستان نیز ۸۷۰ هزار نفر است. قرقیزستان به همراه قزاقستان تنها کشورها در آسیای مرکزی هستند که زبان روسی را در کشورهای خود به عنوان زبان رسمی نگه داشته‌اند. در قرقیزستان روسی و قرقیزی هر دو ، زبان‌های رسمی کشور هستند. زبان قرقیزی از شاخه زبان‌های ترک‌تبار است.

انواع ویزای توریستی قرقیزستان:

ویزای یکماهه توریستی زمان تحویل 20 روز کاری

برای اخذ ویزای قرقیزستان می‌توانید با پرواز نقره‌ای تماس بگیرید.
مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای توریستی قرقیزستان
اصل پاسپورت
2قطعه عکس4*3
مشخصات فردی
ویزای توریستی قرقیزستان
هزینه های اخذ ویزای توریستی قرقیزستان
برای اطلاع از هزینه ها با ما تماس بگیرید.
شماره تماس جهت درخواست اخذ ویزای توریستی قرقیزستان
026344449642
ویزای تجاری قزاقستان
قزاقستان کشوری است در آسیای میانه. پایتخت این کشور در سال ۱۹۹۸ از آلماتی در جنوب که بزرگ‌ترین شهر کشور است به آستانه در شمال منتقل شد. جمعیت قزاقستان ۱۶ میلیون و ۶۰۰ هزار نفر ، زبان‌های رسمی آن قزاقی و روسی و واحد پول آن تِنگه است. قزاقستان بزرگترین کشور محصور در خشکی در دنیا است و تراکم جمعیتی کمی دارد. حدود ۷۰ درصد از مردم این کشور مسلمان هستند. آستانه ، پایتخت کنونی قزاقستان شهری است بسیار سرد و بادخیز که دمای هوا در زمستان در آن به منفی ۴۰ درجه می‌رسد.

انواع ویزای تجاری قزاقستان:

ویزای ترانزیت مولتی پل زمان تحویل 10 روز کاری

برای اخذ ویزای قزاقستان می‌توانید با پرواز نقره‌ای تماس بگیرید.
مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای تجاری قزاقستان
اصل پاسپورت
2 قطعه عکس 4*3
مشخصات فردی
ویزای تجاری قزاقستان
هزینه های اخذ ویزای تجاری قزاقستان
برای اطلاع از هزینه ها با ما تماس بگیرید.
شماره تماس جهت درخواست اخذ ویزای تجاری قزاقستان
026344449642
ویزای توریستی قزاقستان
قزاقستان کشوری است در آسیای میانه. پایتخت این کشور در سال ۱۹۹۸ از آلماتی در جنوب که بزرگ‌ترین شهر کشور است به آستانه در شمال منتقل شد. جمعیت قزاقستان ۱۶ میلیون و ۶۰۰ هزار نفر ، زبان‌های رسمی آن قزاقی و روسی و واحد پول آن تِنگه است. قزاقستان بزرگترین کشور محصور در خشکی در دنیا است و تراکم جمعیتی کمی دارد. حدود ۷۰ درصد از مردم این کشور مسلمان هستند. آستانه ، پایتخت کنونی قزاقستان شهری است بسیار سرد و بادخیز که دمای هوا در زمستان در آن به منفی ۴۰ درجه می‌رسد.

انواع ویزای توریستی قزاقستان:

ویزای یکماهه توریستی عادی زمان تحویل 20 روز کاری
ویزای یکماهه توریستی فوری زمان تحویل 15 روز کاری

برای اخذ ویزای قزاقستان می‌توانید با پرواز نقره‌ای تماس بگیرید.
مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای توریستی قزاقستان
اصل پاسپورت
2 قطعه عکس 4*3
مشخصات فردی
ویزای توریستی قزاقستان
هزینه های اخذ ویزای توریستی قزاقستان
برای اطلاع از هزینه ها با ما تماس بگیرید.
شماره تماس جهت درخواست اخذ ویزای توریستی قزاقستان
026344449642
ویزای تجاری ازبکستان
ازبکستان کشوری در آسیای مرکزی و دارای مرز مشترک با کشورهای افغانستان ، تاجیکستان ، ترکمنستان ، قرقیزستان ، و قزاقستان است. پایتخت این کشور شهر تاشکند است. مساحت خاک ازبکستان ۴۴۷٬۴۰۰ کیلومتر مربع است (پنجاه و ششمین کشور از نظر وسعت) و جمعیت آن در سال ۲۰۱۷ میلادی نزدیک به ۳۳ میلیون نفر برآورد شد. ازبکستان پرجمعیت‌ترین کشور در میان کشورهای آسیای مرکزی است. واحد پول این کشور سوم ازبکستان نام دارد.

انواع ویزای تجاری ازبکستان:

ویزای یکماهه تجاری زمان تحویل 15 روز کاری

برای اخذ ویزای ازبکستان می‌توانید با پرواز نقره‌ای تماس بگیرید.
مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای تجاری ازبکستان
اصل پاسپورت
2 قطعه عکس 4*3
گواهی اشتغال به کار
ویزای تجاری ازبکستان
هزینه های اخذ ویزای تجاری ازبکستان
برای اطلاع از هزینه ها با ما تماس بگیرید.
شماره تماس جهت درخواست اخذ ویزای تجاری ازبکستان
026344449642
ویزای توریستی ازبکستان
ازبکستان کشوری در آسیای مرکزی و دارای مرز مشترک با کشورهای افغانستان ، تاجیکستان ، ترکمنستان ، قرقیزستان ، و قزاقستان است. پایتخت این کشور شهر تاشکند است. مساحت خاک ازبکستان ۴۴۷٬۴۰۰ کیلومتر مربع است (پنجاه و ششمین کشور از نظر وسعت) و جمعیت آن در سال ۲۰۱۷ میلادی نزدیک به ۳۳ میلیون نفر برآورد شد. ازبکستان پرجمعیت‌ترین کشور در میان کشورهای آسیای مرکزی است. واحد پول این کشور سوم ازبکستان نام دارد.

انواع ویزای توریستی ازبکستان:

ویزای چهارده روزه توریستی عادی 12 روز کاری
ویزای چهارده روزه توریستی فوری 7 روز کاری

برای اخذ ویزای ازبکستان می‌توانید با پرواز نقره‌ای تماس بگیرید.
مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای توریستی ازبکستان
اصل پاسپورت
2 قطعه عکس4*3
گواهی اشتغال به کار
ویزای توریستی ازبکستان
هزینه های اخذ ویزای توریستی ازبکستان
برای اطلاع از هزینه ها با ما تماس بگیرید.
شماره تماس جهت درخواست اخذ ویزای توریستی ازبکستان
026344449642
ویزای توریستی فیلیپین
فیلیپین با نام رسمی جمهوری فیلیپین کشوری آسیایی است که در جنوب شرقی آسیا و در غرب اقیانوس آرام و بین دریای جنوبی چین قرارگرفته و متشکل از ۷۱۰۷ جزیره می‌باشد که به صورت کلی به سه بخش جغرافیایی تقسیم شده که از شمال به جنوب عبارت می‌باشد از لوزون ، ویسایا و میندانائو. فیلیپین از سدهِ ۱۶ تا ۲۰ مستعمره اسپانیا و در نیمه اول سده بیستم مستعمره آمریکا بود. این کشور در سال ۱۳۲۵ش ـ ۱۹۴۶م از آمریکا استقلال یافته و روز ملی آن دوازدهم ژوئن است.

انواع ویزای توریستی فیلیپین:

ویزای یکماهه توریستی زمان تحویل 7 روز کاری

برای اخذ ویزای فیلیپین می‌توانید با پرواز نقره‌ای تماس بگیرید.
مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای توریستی فیلیپین
اصل پاسپورت
1قطعه عکس
تاییدیه حساب بانکی مانده حداقل ده میلیونی به لاتین
بلیط
واچر هتل
ویزای توریستی فیلیپین
هزینه های اخذ ویزای توریستی فیلیپین
برای اطلاع از هزینه ها با ما تماس بگیرید.
شماره تماس جهت درخواست اخذ ویزای توریستی فیلیپین
026344449642
ویزای توریستی اندونزی
جمهوری اندونزی کشوری است که در آسیای جنوب شرقی و اقیانوسیه قرار دارد. اندونزی یک مجمع‌الجزایر متشکل از ۱۷٬۵۰۸ جزیره و ۳۳ استان است. اندونزی با جمعیت بیش از ۲۶۰ میلیون نفر ، چهارمین کشور پرجمعیت دنیا است. نظام سیاسی این کشور جمهوری با انتخابات مجلس و ریاست جمهوری می‌باشد. پایتخت اندونزی جاکارتا است. زبان رسمی این کشور زبان اندونزیایی و واحد پول آن روپیه است. مردم این کشور از اقوام گوناگونی می‌باشند که جاوه‌ای‌ها با حدود ۴۰ درصد بزرگ‌ترین قوم هستند و پس از آن‌ها سوندانی‌ها با ۱۵ درصد قرار دارند. جاوه‌ای‌ها بر امور سیاسی اندونزی چیرگی دارند.

انواع ویزای توریستی اندونزی:

ویزای یکماهه توریستی عادی زمان تحویل 7 روز کاری
ویزای یکماهه توریستی فوری زمان تحویل 3 روز کاری

برای اخذ ویزای اندونزی می‌توانید با پرواز نقره‌ای تماس بگیرید.
مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای توریستی اندونزی
اصل پاسپورت
دو قطعه عکس4*3
کپی کارت ملی
کپی شناسنامه تمام صفحات
تمکن مالی حداقل 10میلیونی
بلیط
واچر هتل
ویزای توریستی اندونزی
هزینه های اخذ ویزای توریستی اندونزی
برای اطلاع از هزینه ها با ما تماس بگیرید.
شماره تماس جهت درخواست اخذ ویزای توریستی اندونزی
026344449642
ویزای تایلند
تایلند با نام رسمی پادشاهی تایلند و نام سابق سیام ، کشوری در شبه‌جزیره هندوچین واقع در جنوب شرقی آسیاست. این کشور از شمال با برمه و لائوس ، از شرق با لائوس و کامبوج ، از جنوب با مالزی و خلیج تایلند ، و از غرب با برمه و دریای آندامان همسایه‌است. زبان رسمی کشور تایلندی ، پایتخت و همچنین پرجمعیت‌ترین شهر آن بانکوک و مذهب حدود ۹۵ درصد مردم بودایی است. نام تایلند در زبان مردم محلی برگرفته از دو لغت Thai و Land می‌باشد که به معنای سرزمین حوری یا همان تایی است.

انواع ویزای تایلند:

ویزای یکماهه سینگل زمان تحویل 4 روز کاری
ویزای شش‌ماهه مولتی پل زمان تحویل 5 روز کاری

برای اخذ ویزای تایلند می‌توانید با پرواز نقره‌ای تماس بگیرید.
مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای تایلند
اصل پاسپورت
1 قطعه عکس 4*3جدید
کپی شناسنامه وکارت ملی
بلیط سفر
واچرهتل
مانده حساب بانکی حداقل 4میلیون تومان
حضور مسافر در ایران الزامی می باشد
ویزای تایلند
هزینه های اخذ ویزای تایلند
برای اطلاع از هزینه ها با ما تماس بگیرید.
شماره تماس جهت درخواست اخذ ویزای تایلند
026344449642
ویزای توریستی هند
هند یا هندوستان با نام رسمی جمهوری هندوستان کشوری در جنوب آسیا است که پایتخت آن دهلی نو می‌باشد. هند از شمال غربی با پاکستان؛ از شمال با چین ، بوتان ، نپال و تبت؛ و از شمال شرقی با برمه و بنگلادش همسایه‌است. همچنین هند از باختر با دریای عمان و خلیج فارس ، از خاور با خلیج بنگال ، و از جنوب نیز با اقیانوس هند مرز آبی دارد.

انواع ویزای توریستی هند:

ویزای یکماهه توریستی عادی زمان تحویل 10 روز کاری

برای اخذ ویزای هند می‌توانید با پرواز نقره ای تماس بگیرید.
مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای توریستی هند
اصل پاسپوت
2قطعه عکس 5*5جدید
کپی صفحه اول و دوم شناسنامه
دوبرگ کپی از صفحه اول پاسپورت
امضا مسافر در پاسپورت الزامی است
تکمیل فرم مشخصات فردی
ویزای توریستی هند
هزینه های اخذ ویزای توریستی هند
برای اطلاع از هزینه ها با ما تماس بگیرید.
شماره تماس جهت درخواست اخذ ویزای توریستی هند
026344449642
ویزای تجاری آذربایجان
باکو ، پایتخت جمهوری آذربایجان ، بزرگترین شهر و همچنین بزرگترین بندر این کشور است. این شهر بر ساحل غربی دریای خزر در شبه جزیره آب‌شوران قرار دارد و یکی از مناطق نفت‌خیز جهان می‌باشد. باکو پر جمعیّت‌ترین شهر قفقاز است. وجود تعداد بسیاری از پارک‌های ساحلی و برگزاری برنامه‌های متعدد هنری از جمله موسیقی ، تئاتر و اپرا جذبه خاصی به این شهر داده‌است.

انواع ویزای الکترونیک آذربایجان:

ویزای یکساله تجاری(90 روز اقامت) زمان تحویل 7 روز کاری
ویزای یکساله تجاری(180 روز اقامت) زمان تحویل 7 روز کاری

برای اخذ ویزای آذربایجان می‌توانید با پرواز نقره ای تماس بگیرید.
مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای تجاری آذربایجان
اصل پاسپورت با 6 ماه اعتبار
یک قطعه عکس 4*3
ویزای تجاری آذربایجان
هزینه های اخذ ویزای تجاری آذربایجان
برای اطلاع از هزینه ها با ما تماس بگیرید.
شماره تماس جهت درخواست اخذ ویزای تجاری آذربایجان
026344449642
ویزای الکترونیک آذربایجان
باکو ، پایتخت جمهوری آذربایجان ، بزرگترین شهر و همچنین بزرگترین بندر این کشور است. این شهر بر ساحل غربی دریای خزر در شبه جزیره آب‌شوران قرار دارد و یکی از مناطق نفت‌خیز جهان می‌باشد. باکو پر جمعیّت‌ترین شهر قفقاز است. وجود تعداد بسیاری از پارک‌های ساحلی و برگزاری برنامه‌های متعدد هنری از جمله موسیقی ، تئاتر و اپرا جذبه خاصی به این شهر داده‌است.

انواع ویزای الکترونیک آذربایجان:

ویزای یکماهه الکترونیکی عادی زمان تحویل 3 روز کاری
ویزای یکماهه الکترونیکی فوری زمان تحویل 1 روز کاری

برای اخذ ویزای آذربایجان می‌توانید با پرواز نقره ای تماس بگیرید.
مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای الکترونیک آذربایجان
اسکن پاسپورت با 6 ماه اعتبار
ویزای الکترونیک آذربایجان
هزینه های اخذ ویزای الکترونیک آذربایجان
برای اطلاع از هزینه ها با ما تماس بگیرید.
شماره تماس جهت درخواست اخذ ویزای الکترونیک آذربایجان
026344449642
ویزای تجاری چین
چین سرزمین باستانی ، اسرار آمیز و زیبایی است که همواره برای بازدید کنندگان خارجی وماجراجو جذاب بوده است. چین به عنوان سومین کشور بزرگ جهان در شرق قاره آسیا با بیش از 1/3 میلیارد نفر جمعیت ، بین ۶۲ درجه طول جغرافیایی و ۴۹ درجه عرض جغرافیایی قرار گرفته است . چین با داشتن انواع منابع ، گیاهان ، حیوانات ، و مواد معدنی ، نسل های بی شماری از مردم چین را پرورش داده است چین سرزمین باستانی و زیبایی است که همواره برای بازدید کنندگان جذاب بوده است یکی از بزرگترین گنجینه های چین ، تاریخ طولانی وغنی آن است. چین به مردمان بسیار ، تاریخ کهن ، فرهنگ پر تلالو و آداب و رسوم متمایز خود مفتخر است.

انواع ویزای تجاری چین:

ویزای سه ماهه تجاری دبل زمان تحویل 8 روز کاری
ویزای شش ماهه تجاری مولتی پل زمان تحویل 8 روز کاری
ویزای یکساله تجاری مولتی پل زمان تحویل 12 روز کاری

برای اخذ ویزای چین می‌توانید با پرواز نقره ای تماس بگیرید.
مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای تجاری چین
مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای تجاری سه‌ماهه:
داشتن پنج فقره ویزای انفرادی و تمکن مالی الزامی است.

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای تجاری شش‌ماهه و یکساله مولتی پل:
داشتن 8 فقره ویزا انفرادی و تمکن مالی الزامی است.
ویزای تجاری چین
هزینه های اخذ ویزای تجاری چین
برای اطلاع از هزینه ها با ما تماس بگیرید.
شماره تماس جهت درخواست اخذ ویزای تجاری چین
026344449642
ویزای توریستی چین
چین سرزمین باستانی ، اسرار آمیز و زیبایی است که همواره برای بازدید کنندگان خارجی وماجراجو جذاب بوده است. چین به عنوان سومین کشور بزرگ جهان در شرق قاره آسیا با بیش از 1/3 میلیارد نفر جمعیت ، بین ۶۲ درجه طول جغرافیایی و ۴۹ درجه عرض جغرافیایی قرار گرفته است . چین با داشتن انواع منابع ، گیاهان ، حیوانات ، و مواد معدنی ، نسل های بی شماری از مردم چین را پرورش داده است چین سرزمین باستانی و زیبایی است که همواره برای بازدید کنندگان جذاب بوده است یکی از بزرگترین گنجینه های چین ، تاریخ طولانی وغنی آن است. چین به مردمان بسیار ، تاریخ کهن ، فرهنگ پر تلالو و آداب و رسوم متمایز خود مفتخر است.

انواع ویزای توریستی چین:

ویزای یکماهه توریستی گروهی عادی زمان تحویل 7 روز کاری
ویزای یکماهه توریستی گروهی فوری زمان تحویل 5 روز کاری

ویزای یکماهه توریستی انفرادی عادی زمان تحویل 7 روز کاری
ویزای یکماهه توریستی انفرادی فوری زمان تحویل 5 روز کاری

برای اخذ ویزای چین می‌توانید با پرواز نقره ای تماس بگیرید.
مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای توریستی چین
اصل پاسپورت
2قطعه عکس6*4رنگی زمینه سفید
گواهی تمکن مالی حداقل 35 میلیون تومانی به لاتین
بیمه مسافرتی
ویزای توریستی چین
هزینه های اخذ ویزای توریستی چین
برای اطلاع از هزینه ها با ما تماس بگیرید.
شماره تماس جهت درخواست اخذ ویزای توریستی چین
026344449642
ویزای یکساله روسیه
روسیه ، سرزمین تزارها ، پهناورترین کشور جهان ، جایی که در آن تاریخ ، فرهنگ ، هنر و زندگی مدرنیته به هم آمیخته شده اند. روسیه سرزمین تناقص ها است و شاید به خاطر همین ، چرچیل از آن با نام "معمایی پیچیده در رمز و رازی مبهم" یاد می کرد ، در گوشه گوشه ی روسیه از امپراطوری با شکوه گرفته تا خاکهای یخ زدۀ سیبری ، از بناهای باستانی تا فرهنگ شهری ماجراجویی و جاذبه های گردشگری نهفته است. مسکو قلب تپنده روسیه است ، جایی که آسیا و اروپا را به هم پیوند می دهد ، هنگامی که به مسکو وارد می شوید از تاریخ و فرهنگ این شهر و بناهای باستانی به وجد می آیید.

انواع ویزای یکساله مسکو:

ویزای یکساله مولتی پل زمان تحویل 20 روز کاری
ویزای یکساله مولتی پل فوری زمان تحویل 10 روز کاری

برای اخذ ویزای روسیه می‌توانید با پرواز نقره ای تماس بگیرید.
مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای یکساله روسیه
اصل پاسپورت (از تاریخ پرواز حداقل 6 ماه اعتبار)
1قطعه عکس 4*3
آزمایشHIV
مصاحبه
ویزای یکساله روسیه
هزینه های اخذ ویزای یکساله روسیه
برای اطلاع از هزینه ها با ما تماس بگیرید.
شماره تماس جهت درخواست اخذ ویزای یکساله روسیه
026344449642
ویزای تجاری روسیه
روسیه ، سرزمین تزارها ، پهناورترین کشور جهان ، جایی که در آن تاریخ ، فرهنگ ، هنر و زندگی مدرنیته به هم آمیخته شده اند. روسیه سرزمین تناقص ها است و شاید به خاطر همین ، چرچیل از آن با نام "معمایی پیچیده در رمز و رازی مبهم" یاد می کرد ، در گوشه گوشه ی روسیه از امپراطوری با شکوه گرفته تا خاکهای یخ زدۀ سیبری ، از بناهای باستانی تا فرهنگ شهری ماجراجویی و جاذبه های گردشگری نهفته است. مسکو قلب تپنده روسیه است ، جایی که آسیا و اروپا را به هم پیوند می دهد ، هنگامی که به مسکو وارد می شوید از تاریخ و فرهنگ این شهر و بناهای باستانی به وجد می آیید.

انواع ویزای تجاری مسکو:

ویزای یکماهه تجاری عادی زمان تحویل 20 روز کاری
ویزای یکماهه تجاری فوری زمان تحویل 10 روز کاری

ویزای سه ماهه تجاری عادی زمان تحویل 20 روز کاری
ویزای سه ماهه تجاری فوری زمان تحویل 10 روز کاری

برای اخذ ویزای روسیه می‌توانید با پرواز نقره ای تماس بگیرید.
مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای تجاری روسیه
اصل پاسپورت (از تاریخ پرواز حداقل 6 ماه اعتبار)
1 قطعه عکس 4*3(زمینه سفید ، بدون عینک ، سر و سرشانه و نگاه مستقیم)
ویزای تجاری روسیه
هزینه های اخذ ویزای تجاری روسیه
برای اطلاع از هزینه ها با ما تماس بگیرید.
شماره تماس جهت درخواست اخذ ویزای تجاری روسیه
026344449642
ویزای توریستی روسیه
روسیه ، سرزمین تزارها ، پهناورترین کشور جهان ، جایی که در آن تاریخ ، فرهنگ ، هنر و زندگی مدرنیته به هم آمیخته شده اند. روسیه سرزمین تناقص ها است و شاید به خاطر همین ، چرچیل از آن با نام "معمایی پیچیده در رمز و رازی مبهم" یاد می کرد ، در گوشه گوشه ی روسیه از امپراطوری با شکوه گرفته تا خاکهای یخ زدۀ سیبری ، از بناهای باستانی تا فرهنگ شهری ماجراجویی و جاذبه های گردشگری نهفته است. مسکو قلب تپنده روسیه است ، جایی که آسیا و اروپا را به هم پیوند می دهد ، هنگامی که به مسکو وارد می شوید از تاریخ و فرهنگ این شهر و بناهای باستانی به وجد می آیید.

انواع ویزای توریستی مسکو:

ویزای توریستی عادی طبق بلیط زمان تحویل 7 روز کاری
ویزای توریستی فوری طبق بلیط زمان تحویل 3 روز کاری

برای اخذ ویزای روسیه می‌توانید با پرواز نقره ای تماس بگیرید.
مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای توریستی روسیه
اصل پاسپورت (از تاریخ پرواز حداقل 6 ماه اعتبار)
2 قطعه عکس 4*3(زمینه سفید ، بدون عینک ، سر و سرشانه و نگاه مستقیم)
بلیط
واچر هتل
بیمه مسافرتی
ویزای توریستی روسیه
هزینه های اخذ ویزای توریستی روسیه
برای اطلاع از هزینه ها با ما تماس بگیرید.
شماره تماس جهت درخواست اخذ ویزای توریستی روسیه
026344449642
پیکاپ ویزای کانادا
ما درخواست های شما برای تراول داکیومنت را صرفا برای ترکیه انجام می دهیم. همانند خدمات ویزای مهاجرتی / غیر مهاجرتی کانادا ، درخواست های شما یک شنبه و چهارشنبه ارسال می شود و پس از دریافت جواب در روزهای یک شنبه و چهارشنبه به شما تحویل داده خواهد شد. خدمات تراول داکیومنت معمولا حداکثر دو هفته طول خواهند کشید.

برای پیکاپ ویزای کانادا در ترکیه ما پاسپورت شما را روزهای یک شنبه و چهارشنبه ارسال می کنیم و پس از انجام کارهای اداری توسط سفارت کانادا ، پاسپورت مهر خورده را در روزهای یک شنبه و چهارشنبه بازمیگردانیم تا به شما تحویل دهیم. اگرچه برای این کار نمیتوان زمان دقیقی تعیین نمود ولی به طور معمول کارهای شما دو هفته طول خواهد کشید.برای پیکاپ ویزای کانادا در امارات ما هر روز پاسپورت های شما را ارسال می کنیم و پس از انجام کارهای اداری در همان روز پاسپورت مهر خورده را بازمیگردانیم و به شما تحویل خواهیم داد. قابل ذکر است روند این کار در امارات زمان بیشتری طول خواهد کشید و به همین دلیل ما پیکاپ ویزا در ترکیه را به شما پیشنهاد می کنیم.
مدارک مورد نیاز برای اخذ پیکاپ ویزای کانادا
ویزای مهاجرتی :
پرینت ایمیل سفارت
پاسپورت امضا شده
دو قطعه عکس ۵*۷ (مهر ، تاریخ ، آدرس و شماره عکاسی لازم می باشد.)
قد و رنگ چشم
تکمیل صفحه آخر ایمیل سفارت (ایمیل شخص ، آدرس ، شماره تلفن)
امضای فرم وکالت نامه

ویزای غیر مهاجرتی :
پاسپورت با امضا
پرینت ایمیل سفارت
فرم وکالت نامه
پیکاپ ویزای کانادا
هزینه های اخذ پیکاپ ویزای کانادا
250 هزار تومان + 65 لیر
شماره تماس جهت درخواست اخذ پیکاپ ویزای کانادا
02634449642